top of page

T, 15. märts

|

Jõhvi

Vestlusõhtu: Kuhu suundub Ida-Virumaa haridus?

Teisipäeval, 15. veebruaril kell 17.30 oled oodatud Jõhvi kontserdimajja Eesti Riigiametnike Klubisse kuulama ja kaasa mõtlema põnevale vestlusõhtule „Kuhu suundub Ida-Virumaa haridus?“.

Vestlusõhtu: Kuhu suundub Ida-Virumaa haridus?

Aeg ja koht

15. märts 2022 17:30 – 19:00

Jõhvi, Pargi 40, Jõhvi, 41537 Ida-Viru maakond, Estonia

Kirjeldus

Teisipäeval, 15. märtsil kell 17.30 oled oodatud Jõhvi kontserdimajja Eesti Riigiametnike Klubisse kuulama ja kaasa mõtlema põnevale vestlusõhtule „Kuhu suundub Ida-Virumaa haridus?“. Oodatud on nii haridusteemadega tegelevad ametnikud, haridustöötajad kui ka kõik aktiivsed kodanikud, kes hariduselus toimuvaga kursis soovivad olla ja otsivad ka ise võimalusi hariduselu arengusse panustamiseks.

Ülevaade Hariduskopteri tegevustest

2019. aasta kevadel käivitasid maakonna haridusasutused ja omavalitsused haridusklastri. Haridusklaster hakkas tegutsema nime all Hariduskopter. Hariduskopter seisab selle eest, et muuta Ida-Virumaa haridusasutused atraktiivseks valikuks õppuritele ja haridustöötajatele (sh tugispetsialistidele), tõsta hariduse kvaliteeti kõikidel haridusastmetel (sh keeleõppes) ning siduda haridusvaldkondi. Hariduskopteri tegevuse tulemusena peaks nii Ida-Virumaa inimesed kui ka teiste maakondade haridus- ja karjäärivalikute tegijad saama ülevaate siinsetest tugevustest haridusmaastikul.

Mida on Hariduskopter tegutsemisaja jooksul korda saatnud, millised on suurimad väljakutsed, mis on hetkel teoksil ning mis plaanis? Sellest kõigest räägib meile Ida-Viru Haridusklastri koordinaator Kerda Eiert.

Asendusõpetajate programmi tutvustus

MTÜ ASÕP on sotsiaalne ettevõte, kes viib kokku koolid ja sobilikud asendusõpetajad. Sellest aastast alates on asendusõpetajate programmiga võimalik liituda ka kõigil Ida-Virumaa inimestel. Asendusõpetamine on suurepärane viis teha missiooniga lisatööd ja panustada haridusse Sulle sobivas kohas ja mahus.

Vestlusõhtul saad teada mis organisatsioon on ASÕP, miks üle 1900 inimese on hakanud asendusõpetajaks, kas ka sina saaksid hakata asendusõpetajaks ning kuidas sobitada asendusõpetamine oma igapäevaeluga.

Üritus on kõigile huvilistele TASUTA ja kaetud on ka kosutav kohvilaud!

OLULINE! Üritusel osalemiseks on vajalik esitada COVID pass ja isikut tõendav dokument!

Jaga üritust

bottom of page