top of page

K, 09. okt

|

Vanameistri pubi

Vanameistri Topeltvix: Jõhvi muusikaviktoriin #44

Seekord kannab muusikaviktoriin numbrit 44 ja küsimused koostab eelmise mängu võitnud meeskond Korsten ja kvoodid. ERAK paneb välja oma meeskonna, oled oodatud osalema – registreeru ERAK esindusse. Osalemine on TASUTA!

Registreerumine on lõppenud!
Tutvu teiste üritustega
Vanameistri Topeltvix: Jõhvi muusikaviktoriin #44

Aeg ja koht

09. okt 2019 19:00 – 23:00

Vanameistri pubi, Rahu 15A, Jõhvi, 41533 Ida-Viru maakond, Eesti

Kirjeldus

Kolmapäeval, 9. oktoobril kell 19 toimub Vanameistri Topeltvixi raames taas Jõhvi muusikaviktoriin

Vanameistri Topeltvix on mälumänguõhtute sari, mille raames toimuvad Vanameistri pubis vaheldumisi muusika- ja pubiviktoriinid. 

Muusikaviktoriinil mängitakse igasuguseid muusikapalasid ja ära peab arvama esitaja, loo nime, aasta ja siis veel mingi vahva knihviga muusikaküsimuse. 

Pubiviktoriinil kõlavad küsimused terve meie maapalli ja sellel toimuva kohta, sekka ka törtsuke muusikat.

JUHEND:  - igal teisel nädalal vaheldumisi muusikaviktoriin ja pubiviktoriin  - osalemine tasuta  - tiimis kuni viis liiget. Alati võib uudishimulikult ja agaralt kohale tulla ka tiimitult ning kohapeal mõne alamehitatud kambaga liituda (kõikkkkk tahavad, et nendega liitutaks, ausalt)  - mäng käib kõrva, aju ja pliiatsiga. Igasugused nutiaparaadid ja radarid on mängus palavalt põlatud  - mäng toimub eesti keeles, kuid olemas on suurepärane valmidus küsimusi vene keeles täpsustada  - muhedat varjualust ja võidutiimile auhinnapoolist pakub Vanameistri pubi

- esimese musaviksi küsimused pani kokku Kristi Markov, edasi läheb siis küsimuste korraldamine kordamööda tiimidele.

Osalema on oodatud ka kõik teised sõprus- ja meeskonnad. Võta korraldajatega ühendust FB vahendusel (https://www.facebook.com/events/370085697240888/) või mine lihtsalt õigeks ajaks kohale ;)

Jaga üritust

bottom of page