top of page

R, 03. juuni

|

Jõhvi

Vabadusevalvuri jooks ja elamuspäev

Tule heategevuslikule Vabadusevalvuri jooksule ja elamuspäevale - seisame koos kõigi Eestimaa laste vabaduse eest!

Üritus lükkub edasi!
Tutvu teiste üritustega
Vabadusevalvuri jooks ja elamuspäev

Aeg ja koht

03. juuni 2022 13:00 GMT +3

Jõhvi, Hariduse 5/2, Jõhvi, 41534 Ida-Viru maakond, Estonia

Kirjeldus

Eelmisel aastal algatasime Viru vangla meeskonnaga uue traditsiooni ning korraldasime oma 15. aastapäeva puhul esimese Vabadusevalvuri jooksu, mis pakkus nii osalejatele kui korraldajatele hulga positiivseid emotsioone. Selle aasta 3. juunil saab üritus endale järje kui toimub Vabadusevalvuri jooks ja elamuspäev 2022, kuhu ootame sel korral juba kõiki jooksusõpru üle Eesti ja muidugi meie partnerorganisatsioonide esindajaid.

Teist aastat toimuva unikaalse heategevusjooksurada kulgeb seekord Jõhvi linna tänavatel ning põhidistants viib jooksusõbrad ka Viru vangla territooriumile. Osalejatel on võimalus valida kahe distantsi vahel – 10 km ja 5 km jooks ning 5 km kõnd. Rajal on võistlejaid ootamas põnevad ergutuspunktid, et teid motiveerida ning pakkuda positiivseid elamusi. 2022. aasta Vabadusevalvuri jooksust saadava tuluga toetatakse Eestisse jõudnud Ukraina lapsi.

Sportlikule päevale lisab väärtust elamusprogramm, mille raames tutvustame vanglateenistuse teenistusrelvi ja erivahendeid ning töötamis- ja õppimisvõimalusi. Toimub põnev paneeldiskussioon sisejulgeoleku teemadel. Oma oskusi näitavad vanglateenistuse relvastatud üksuse liikmed ja teenistuskoerad ning koerajuhid. Kultuuriprogrammi pakuvad piirkonna parimad meelelahutajad ja päeva lõpetab armastatud üllatusesineja.

Olete oodatud osalema nii individuaalselt, perega kui soovi korral oma organisatsiooni meeskonnaga suuremas koosseisus. Oleksime väga tänulikud kui saaksite omalt poolt sellele ka kaasa aidata jagades infot ürituse kohta oma meeskonnaga ja kutsudes neid üles ettevõtmist toetama. Eriti tore oleks näha teie inimesi stardis ka organisatsiooni ühtses (spordi)vormis (aga see ei ole kohustuslik), et ka visuaalselt oleks näha, kes koos meiega Eesti ja kogu maailma turvalisuse ja vabaduse eest seisavad.

Loodame, et töökollektiivid ja haridusasutused kasutavad võimalust planeerida oma kevad-suvised tervisepäevad meie ürituse päevale, sest lisaks jooksule on ootamas kõiki mitmekülgsed tegevused meie elamusprogrammi raames.

Lisainfo ja registreerumine: vabadusevalvur.ee/jooks

Märgi ennast Facebookis osalejaks ja jaga infot ka teistega: https://fb.me/e/1DcScTMmW

Ootame Sind osalema – Tule jookseme koos, et kõigi Eestimaal elavate laste vabadus oleks kaitstud!

Jaga üritust

bottom of page