top of page

N, 28. apr

|

Jõhvi

TMW 2022: Jõhvi WARM-UP

Rahvusvaheline muusika- ja linnafestival ning muusikakonverents Tallinn Music Week (TMW) toimub tänavu kahes linnas. Euroopa üks mõjukamaid uue muusika sündmusi stardib 4.–6. mail Tallinnas ja jätkub 7.–8. mail Narvas. 28. aprillil viib TMW kultuurisõbrad eelüritusele Viru vanglasse.

Registreerumine on lõppenud!
Tutvu teiste üritustega
TMW 2022: Jõhvi WARM-UP

Aeg ja koht

28. apr 2022 18:30 – 22:00

Jõhvi, Jõhvi, 41536 Ida-Viru County, Estonia

Kirjeldus

Rahvusvaheline muusika- ja linnafestival ning muusikakonverents Tallinn Music Week (TMW) toimub tänavu nii Tallinnas kui esmakordselt ka Narvas. Euroopa üks mõjukamaid uue muusika sündmusi stardib 4.–6. mail Tallinnas ja jätkub 7.–8. mail Narvas. Kahe linna ühendfestivali korralduseks liidab TMW jõud Station Narva festivaliga, toimuvad ka eelüritused Ida-Virus.

TMW on linnafestival, mis lisaks kontserditele, näitustele, kinoõhtutele ja muule on seadnud eesmärgiks panna inimesi nende ümber asuvat keskkonda ja linnaruumi teise pilguga vaatama ning näitama neile paiku, kuhu inimesed tavapäraselt ei satu.

28. aprillil viib TMW kultuurisõbrad Viru vanglasse, mille katusel toimub noore ja andekaka Eesti laulja ja laulukirjutaja Shira eksklusiivne kontsert. Shira kontserdi keskseks ideeks on vabadus, mille tõelist hinda tajume ikka siis kõige ehedamalt kui meilt see ära võetakse. Kontserdi raames on nii publik kui ka artist nii maailmast kui üksteisest eraldatud. Shira esineb triona, mille moodustavad vokaal, kitarr ja cajon. Shira lood on meloodilised ning tema tundeline tämber lisab tema loomingule hingelisust ja sügavust ning moodustab ümbritseva keskkonnaga erakordse koosluse.

Enne kontserti toimuvad ekskursioonid, mis tutvustavad vanglat ja vanglateenistust, mille mõte ei ole karistada ja eraldada, vaid kaitsta Eesti inimeste vabadust ja nende turvatunne.

TMW eesmärgiks on ühendada Eesti inimesed sõltumata rahvusest ja päritolust ja tuua nad millegi positiivse ja inspireeriva toel kokku. Me panustame, et ei tekiks ühiskonnagruppide eraldatust infost ja teenustest ning võõrandumist ühiskondlikust elust. Muusikal ja kultuuril on võime innustada, julgustada, toetada ja anda lootust. Seetõttu toimub samal päeval ka kontsert Viru vangla kinnipeetavatele ja külastajatel on võimalik tutvuda pop-up kunstinäitus, mis tutvustab kinnipeetavate loomingut.

Üritus on TASUTA! Vanusepiirang 16+!

Kohti on piiratud arv. Vajalik on eelregistreerumine. Registreerumine kestab kuni 22. aprillini või kuni kohtade täitumiseni.

Tähtis! Registreerumine ei garanteeri sissepääsu Viru Vangla territooriumile. Otsus osaleja lubamise/mittelubamise kohta saadetakse registreerunu e-mailile hiljemalt kolme päeva jooksul peale registreerumist.

KAVA:

18.45 Kogunemine ja turvakontroll Viru Vangla pääslas

19.00 Ekskursiooniprogramm

20.30 Kontsert Viru vangla katusel

22.00 Lõpp

Tähelepanu! Vangla territooriumil liigutakse saatjatega gruppides. Varasem lahkumine ei ole võimalik.

Jaga üritust

bottom of page