top of page

T, 28. dets

|

Jõhvi kontserdimaja

Rita Ray & Pärnu Linnaorkestri kontsert

Teisipäeval, 28. detsembril kell 19 toimub Jõhvi kontserdimajas Eesti souliprintsessi Rita Ray ja Pärnu Linnaorkestri lummav kontsert, mille Pärnu ja Tartu kontserdid on välja müüdud, kuid sinul on veel võimalik sellest osa saada.

Rita Ray & Pärnu Linnaorkestri kontsert

Aeg ja koht

28. dets 2021 19:00 GMT +2

Jõhvi kontserdimaja, Pargi 40, Jõhvi, 41537 Ida-Viru maakond, Estonia

Kirjeldus

Rita Ray haarab oma jõulise ja hingestatud vokaaliga iga kuulaja tähelepanu. Meeldejäävate meloodiate ja tantsulisusega loob ta vaatemängulise terviku laval nii oma bändi kui ka suure orkestriga. Eesti muusikataevasse kerkiva tähe originaallooming saab suursugustel aastalõpukontsertidel uue dimensiooni koostöös Pärnu Linnaorkestri ja dirigent Kaspar Männiga.

Kaheosalisel kontserdil esitatakse lugusid Rita Ray mõlemalt albumilt, lisaks 70ndate eesti gruuvi, ja Rita Ray valitud pühademuusikat. „Mahlased "torud", ajastutruud Fender Rhodes'i käigud, stiilselt ladna hoiakuga kokku loksuvad trumm ja bass ning selle kroon pealtnäha hapra noore naise jõuline vokaal.” – Maian Kärmas, Raadio Tallinn

Esinejad toovad lavale Eesti Kontsert koostöös algatusega Estonian Funk Embassy.

Pilet ERAK liikmele ühiskülastusele registreerudes 15 eurot, kaaslasele/külalisele 20 eurot.

Ürituse osalustasu tuleb tasuda hiljemalt toimumispäevaks Rahandusministeeriumi kontole numbriga EE731010220027689012. Makse tegemisel märkida ära viitenumber 2800080561 ning selgitusse oma nimi (või kui ülekande teeb teine inimene, siis inimese nimi kelle eest makse sooritatakse) ning millega on tegu. Näiteks: Kati Karu, ERAK, "Rita Ray kontsert".

Kõik teised muusikasõbrad saavad piletid osta siit: 

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/rita-ray-ja-parnu-linnaorkester-333998/?design=nkm 

Jaga üritust

bottom of page