top of page

T, 15. nov

|

Jõhvi kontserdimaja

Näojooga töötuba

14. novembri õhtul on eesti Riigiametnike Klubis külas Ida-Virumaalt pärit Eesti Vabariigi kultuuriminister Piret Hartman.

Üritus lükkub edasi!
Tutvu teiste üritustega
Näojooga töötuba
Näojooga töötuba

Aeg ja koht

15. nov 2022, 18:00

Jõhvi kontserdimaja, Pargi 40, Jõhvi, 41537 Ida-Viru maakond, Estonia

Kirjeldus

Teisipäeval, 15. novembril kell 18 ootame kõiki Eesti Riigiametnike Klubisse näojooga töötuppa!

Tutvustus:

Saan suure kindlusega öelda, et Face Yoga Method® näojooga praktiseerimine aitab 100% loomulikul teel parandada näonaha kvaliteeti, vähendada kortse, näo paistetust, muuta nägu sümmeetrilisemaks, parandada rühti, selle tegemine annab enesekindlust ja palju muud. Näojooga sobib nii meestele kui ka naistele.

Näojooga töötoas saad teadmisi näojooga praktiseerimise kohta, omandad oskuse tähele panna oma harjumusi, mis on sulle kortse põhjustanud ja õpid selgeks 6-8 harjutust, mida saad edaspidi ise kodus teha. Annan sulle harjutuste kohta materjalid, mida saad meeldetuletuseks nähtavale kohale panna. Näojooga töötoa raames on sul võimalik töötoa toimumise ajast alates olla minuga kuu aja jooksul Messengeri vestluse grupis ühenduses, kus saame olla teineteisele toeks, küsida küsimusi ning hoida motivatsiooni regulaarseks harjutamiseks.

Töötoa kestus on 1,5-2 tundi, mille jooksul teeme harjutusi erinevatele näopiirkondadele (otsmik, kurjusejooned, silmad, põsed, naerujooned, huuled, suu, lõuajoon) ja kaelale. Lisaks harjutustele räägin täpsemalt näolihastest ja kõigest muust olulisest.

Näojoogaga loomulikult ilusama minani!

Keiu Käära

Näojooga treener

FB Näojooga Keiuga

ERAK liikmele TASUTA! Mitteliikmele/külalisele osalustasu 10 eurot. Eelregistreerumine on kohustuslik. Kohtade arv on piiratud!

Osalustasud tuleb maksta Rahandusministeeriumi kontole numbriga EE731010220027689012. Makse tegemisel märkida ära viitenumber 2800080561 ning selgitusse oma nimi (või kui ülekande teeb teine inimene, siis inimese nimi kelle eest makse sooritatakse) ning millega on tegu. Näiteks: Mari Maasikas, ERAK, "Näojooga töötuba".

Jaga üritust

bottom of page