top of page

T, 07. dets

|

Jõhvi

Kuidas vabaneda korruptsioonist?: "Üksikisik versus korruptsioon. Kuidas väljuda võitjana?"

Novembris ja detsembris viiakse Jõhvi kontserdimajas läbi tasuta avatud loeng-koolituste sari „Kuidas vabaneda korruptsioonist?“, mille raames toimuvad viiel järjestikusel teisipäeval algusega kell 17.30 tasuta korruptsiooniteemalised loengud.

Registreerumine on lõppenud!
Tutvu teiste üritustega
Kuidas vabaneda korruptsioonist?: "Üksikisik versus korruptsioon. Kuidas väljuda võitjana?"

Aeg ja koht

07. dets 2021 17:30 – 19:00

Jõhvi, Jõhvi, 41537 Ida-Viru County, Estonia

Kirjeldus

Novembris ja detsembris viiakse Jõhvi kontserdimajas läbi tasuta avatud loeng-koolituste sari „Kuidas vabaneda korruptsioonist?“, mille raames toimuvad alates 9. novembrist viiel järjestikusel teisipäeval algusega kell 17.30 tasuta korruptsiooniteemalised loengud, kuhu on osalema oodatud nii riigiasutuste, kohalikuomavalitsuse, eraettevõtete ja mittetulundusühingute töötajad kui ka kõik teised aktiivsed kodanikud.

Koolitussarja lektoritena astuvad üles eksperdid, kes igapäevaselt oma töös korruptsiooni erinevate tahkudega kokku puutuvad, teiste seas MTÜ Korruptsioonivaba Eesti juhatuse esimees, endine riigiprokurör Steven-Hristo Evestus, Viru Ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Gardi Anderson, Riigikontrolli nõunik Airi Mikli ja Justiitsministeeriumi asekantsler Priit Kama. Kõik viis loeng-koolitust on eraldiseisvad, kuid moodustavad omavahel seotud terviku.

Lõpuloengu "Üksikisik versus korruptsioon. Kuidas väljuda võitjana?" lektoriteks on PPA Korruptsioonikuritegude büroo Ida talituse juht Allar Lehtlaan ja Kaitsepolitseiameti Ida osakonna direktor Andres Kangur. Lõpuloengus anname konkreetsemaid juhiseid, et teaksid mida teha, kui märkad väärkäitumist, pettust või korruptsiooni.

Loeng keskendub järgmisele:

● milline on erasektori roll korruptsioonivastases tegevuses;

● kuidas üksikisikuna korruptsiooni vastu astuda, kuid teha seda siiski ennast säästvalt;

● millega tuleb arvestada, kui korruptsioonist õiguskaitset teavitada?

Jaga üritust

bottom of page