top of page

T, 23. nov

|

Jõhvi

Kuidas vabaneda korruptsioonist: "Mis on ja mis ei ole korruptsioon?"

Novembris ja detsembris viiakse Jõhvi kontserdimajas läbi tasuta avatud loeng-koolituste sari „Kuidas vabaneda korruptsioonist?“, mille raames toimuvad viiel järjestikusel teisipäeval algusega kell 17.30 tasuta korruptsiooniteemalised loengud.

Registreerumine on lõppenud!
Tutvu teiste üritustega
Kuidas vabaneda korruptsioonist: "Mis on ja mis ei ole korruptsioon?"
Kuidas vabaneda korruptsioonist: "Mis on ja mis ei ole korruptsioon?"

Aeg ja koht

23. nov 2021, 17:30 – 19:00 GMT +2

Jõhvi, Jõhvi, 41537 Ida-Viru County, Estonia

Kirjeldus

Novembris ja detsembris viiakse Jõhvi kontserdimajas läbi tasuta avatud loeng-koolituste sari „Kuidas vabaneda korruptsioonist?“, mille raames toimuvad alates 9. novembrist viiel järjestikusel teisipäeval algusega kell 17.30 tasuta korruptsiooniteemalised loengud, kuhu on osalema oodatud nii riigiasutuste, kohalikuomavalitsuse, eraettevõtete ja mittetulundusühingute töötajad kui ka kõik teised aktiivsed kodanikud.

Koolitussarja lektoritena astuvad üles eksperdid, kes igapäevaselt oma töös korruptsiooni erinevate tahkudega kokku puutuvad, teiste seas Viru Ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Gardi Anderson, Riigikontrolli nõunik Airi Mikli, PPA Korruptsioonikuritegude büroo Ida talituse juht Allar Lehtlaan ja Kaitsepolitseiameti Ida osakonna direktor Andres Kangur. Kõik viis loeng-koolitust on eraldiseisvad, kuid moodustavad omavahel seotud terviku.

Avaloengu „Mis on ja mis ei ole korruptsioon?“ lektoriks on MTÜ Korruptsioonivaba Eesti juhatuse esimees, endine riigiprokurör Steven-Hristo Evestus. Avaloengu eesmärk on tagada, et osalejad saavad mõistetest sarnaselt aru ning et neil on olemas vundament järgmiste loengute sisu omandamiseks ja kaasa rääkimiseks.

Tickets

Price

Quantity

Total

  • Registreeri koht koolitusele

    0,00 €

    0,00 €

    0

    0,00 €

Total

0,00 €

Jaga üritust

bottom of page