top of page

T, 23. nov

|

Jõhvi

Kuidas vabaneda korruptsioonist?: "Korruptsiooniriskide ennetamine ja juhtimine organisatsioonis"

Novembris ja detsembris viiakse Jõhvi kontserdimajas läbi tasuta avatud loeng-koolituste sari „Kuidas vabaneda korruptsioonist?“, mille raames toimuvad viiel järjestikusel teisipäeval algusega kell 17.30 tasuta korruptsiooniteemalised loengud.

Registreerumine on lõppenud!
Tutvu teiste üritustega
Kuidas vabaneda korruptsioonist?: "Korruptsiooniriskide ennetamine ja juhtimine organisatsioonis"

Aeg ja koht

23. nov 2021 17:30 – 19:00

Jõhvi, Jõhvi, 41537 Ida-Viru County, Estonia

Kirjeldus

Novembris ja detsembris viiakse Jõhvi kontserdimajas läbi tasuta avatud loeng-koolituste sari „Kuidas vabaneda korruptsioonist?“, mille raames toimuvad alates 9. novembrist viiel järjestikusel teisipäeval algusega kell 17.30 tasuta korruptsiooniteemalised loengud, kuhu on osalema oodatud nii riigiasutuste, kohalikuomavalitsuse, eraettevõtete ja mittetulundusühingute töötajad kui ka kõik teised aktiivsed kodanikud.

Sarja 3. loengu "Korruptsiooniriskide ennetamine ja juhtimine organisatsioonis" lektoriks on Riigikontrolli nõunik Airi Mikli. Seekordne loeng käsitleb meetmeid, mida on tarvilik rakendada süsteemseks korruptsiooni ennetamiseks. Räägime suuremas jaos kohaliku omavalitsuse meetmetest, kuid ka laiemalt riskijuhtimisest, mida saab rakendada muudeski organisatsioonides. 

Loengus:

● tutvume sisekontrollimeetmete liikide ja nende valiku põhimõtetega;

● käsitleme kohalikule demokraatiale omaseid järelevalverolle ja nende omavahelist koostööd korruptsiooni ennetamisel;

● arutame, kuidas kaardistada korruptsiooniriske, luua korruptsioonivastast programmi ja selle rakendamise tegevuskava.

Koolitussarja lektoritena astuvad üles eksperdid, kes igapäevaselt oma töös korruptsiooni erinevate tahkudega kokku puutuvad, teiste seas MTÜ Korruptsioonivaba Eesti juhatuse esimees Steven-Hristo Evestus, Viru Ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Gardi Anderson, PPA Korruptsioonikuritegude büroo Ida talituse juht Allar Lehtlaan ja Kaitsepolitseiameti Ida osakonna direktor Andres Kangur. Kõik viis loeng-koolitust on eraldiseisvad, kuid moodustavad omavahel seotud terviku.

Jaga üritust

bottom of page