top of page

L, 16. apr

|

Narva

"Х** войне. M*** sõda. Ukraina. Kirjad rindelt."

Julia Augi uue dokumentaallavastuse "Х** войне. M*** sõda. Ukraina. Kirjad rindelt." etendus Nava Vabal Laval 16.04 kell 19.00. Narvas AINULT ÜKS KORD!

Registreerumine on lõppenud!
Tutvu teiste üritustega.
"Х** войне. M*** sõda. Ukraina. Kirjad rindelt."
"Х** войне. M*** sõda. Ukraina. Kirjad rindelt."

Aeg ja koht

16. apr 2022, 19:00

Narva, Linda 2, 20309 Narva, Estonia

Kirjeldus

See on lavastus sõjast. Sellest, mis praegu toimub.

Sellest, kuidas sõda algas.

Sellest, mis saab inimestest, keda sõda lahutab. Mida nad näevad, mida nad tunnevad ja mida nad mõtlevad. See on dokumentaalne tõend kirjades, mida praegu Ukrainas ja Venemaal viibivad sõbrad üksteisele iga päev kirjutavad.

 Dokumentaallavastuse idee autoriks on tunnustatud näitleja ja lavastaja Julia Aug, kes on koondanud tekstid oma kirjavahetusest Ukraina pommivarjendites viibivate sõprade, teatriinimestega. 

Näitlejatena löövad kaasa Ivo Uukkivi (Eesti Draamateater), Rea Lest, Simeon Sundja, Loviise Kapper ja Harald T. Rosenstrøm (Norra)

Tegu on projektiga, mis ei ole mitte ainult teatrilavastus vaid ka elav kroonika, sellest mis just praegu meie ajal, meie ümber ja meie eludega aset leiab. Näitemängul on kindel algus, kuid pole veel lõppu. Pole veel lõppu kuniks Venemaa sõda Ukrainas jätkub.

Etendust mängitakse sellel kevadel ainult viis korda – 14 ja 15.aprill Tallinna Vaba Lava, 16.aprill Narva Vaba Lava, 18.aprill Tartu ERM ja 26.mai uuesti Tallinna Vaba Lava.

Etendus on eesti keeles venekeelse sünkroontõlkega mida loeb lavastuse autor Julia Aug ise.

ERAK soodustusega pileti hind 16€. Piletiostuks saad registreeruda siin.

Organiseeritud transporti üritusele ei ole.

Tavapilet 22€, õpilane/pensionär 16€.

Jaga üritust

bottom of page