top of page

N, 19. mai

|

Jõhvi

Filmi- ja vestlusõhtu "Tagurpidi torn"

Neljapäeval, 19. mail algusega kell 18 toimub Jõhvi kontserdimaja kinos Amadeus filmi "Tagurpidi torn" eriseanss, mille külalisteks on režissöör Jaak Kilmi.

Filmi- ja vestlusõhtu "Tagurpidi torn"

Aeg ja koht

19. mai 2022 18:00 GMT +3

Jõhvi, Pargi 40, Jõhvi, 41537 Ida-Viru maakond, Estonia

Kirjeldus

Neljapäeval, 19. mail kell 18 oled oodatud kinosse Amadeus filmi- ja vestlusõhtule „Tagurpidi torn“. Külas on režissöör Jaak Kilmi!

Filmist: 

Põnevik “Tagurpidi torn” räägib lastekamba suvest unises alevikus, kus ainukest lõbu pakub lihtsalt hängimine ja turnimine mahajäetud tootmiskompleksis. Seal viibimine keelatakse neile aga ära. Kamba pealik Kristjan ning tema sõbrad Ariel, Loore, Mia-Margot ja Siim otsustavad keelust üle astuda. Otsus muudab nende elu ning paneb sõbrad karmi vastasseisu. Jääbki lahendada küsimus - mis on õige ja mis on vale?

Filmi osades on Nils Jaagup England (Kristjan), Rebeka Kask (Loore), Una Marta Soms (Mia-Margot), Laura Vahtre (Ariel), Kimi Reiko Pilipenko (Siim), Mirja ja Mirje Toomsalu (Lisandra), Andres Lepik (Elmar) ning kõrvalosades Rasmus Ermel, Riho Kütsar, Evelin Võigemast, Anti Kobin, Ester Kuntu, Jaanika Arum, Juuli Lill ja Reimo Sagor.

"Tagurpidi torni" stsenarist on Aidi Vallik ("Kuhu põgenevad hinged"), režissöör Jaak Kilmi ("Sangarid", "Sigade revolutsioon", “Jõulud džunglis”). Filmi toodavad Stellar Film ja Studija Locomotive, levitab ACME Film.

Osalustasu:

ERAK liige TASUTA!

Külaline 4 eurot

Osalustasud tuleb tasuda Rahandusministeeriumi kontole numbriga EE731010220027689012. Makse tegemisel märkida ära viitenumber 2800080561 ning selgitusse oma nimi ning millega on tegu. Näiteks: Siim Susi, ERAK, "Filmiõhtu 19.05".

Jaga üritust

bottom of page