Eesti English Русский
«
»

 Uudised (1)Uudiste arhiiv
 22/05/18 ERAK mai sündmused 

Astu Liikmeks

ERAK liikmeks

Klubi liikmeks astumiseks esita palun sellekohane täidetud ja allkirjastatud kinnituskiri saates selle aadressile virve.linder@just.ee. Liikmeks vastuvõtmise või vastuvõtmisest keeldumisest antakse teada soovija kirjaliku kinnituskirja alusel 1 kuu jooksul alates avalduse esitamise päevast.

Klubi liikme staatuse omistamisel palume tasuda ühekordse Klubi liitumistasu (25 €) ja järgmise kuu seisuga etteulatuvalt igakuise Klubi liikmemaksu (10 €).

Igakuine Klubi liikmemaks tasuda hiljemalt kuu 15.kuupäevaks.

Lisaks ERAK liikme staatusele saad õiguse kolmel korral sõber ERAK sündmustele ühes võtta (eelnev registreerimine vajalik). Samuti on Sul võimalus osa võtta Viru Vangla treeningutest ning kasutada spordisaale. 

ERAK liikmetasu tuleb maksta rahandusministeeriumi kontole numbriga EE731010220027689012. Makse tegemisel märkida ära viitenumber 2800080561 ning selgitusse oma nimi (või kui ülekande teeb teine inimene, siis ERAK liikme nimi kelle eest makse sooritatakse) ning kas tegu on liikmeks astumise tasu või kuumaksega. Näiteks: Siim Susi ERAK liikmeks astumise tasu ja jaanuari liikmemaks.