Eesti English Русский
«
»

 Uudised (1)Uudiste arhiiv
 22/05/18 ERAK mai sündmused 

Klubi

Eesti Riigiametnike Klubi (ERAK) on ellu kutsutud eesmärgiga luua Ida-Virumaal töötavatele avaliku sektori teenistujatele positiivne ja perspektiivne elukeskkond.

Selleks sisustati Jõhvi Kontserdimajas hubane klubiruum (vt pildil), mis on avatud kõigile ERAKi liikmetele iga nädal teisipäevast neljapäevani kell 17-22:00. Klubiruumis on võimalik soetada baarist kerge eine või jook, mis on ette valmistatud kohvik Noot meeskonna poolt.

ERAK on koostööprojekt, mis ei kujuta endast eraldi juriidilist isikut. ERAK aitab kaasa Ida-Virumaa tegevuskava eesmärkide saavutamisele ning korraldab koolitusi ning vaba aja tegevusi. Viimaseid finantseeritakse osalejate omaosaluse arvelt. ERAK on avatud kõikidele Ida-Viru avalikus sektoris töötavatele inimestele, kes tasuvad omaosalusena 10 eurot kuus
.

ERAK korraldab aastas kahel korral ka suuremaid üritusi (Alutaguse päev ja Eesti Vabariigi aastapäev), mida finantseeritakse riigieelarvest ning mis on mõeldud kõigile Ida-Virumaa avaliku sektori töötajatele. 

ERAKi üritustel korraldab toitlustust Jõhvi Kontserdimajas tegutsev kohvik Noot, kellelt on võimalik osta jooke ja suupisteid samade hindadega nagu teistel kohvikukülastajatel. ERAKi ürituste jaoks kasutatakse õhtuti ruumi, mida Viru vangla ning Politsei- ja Piirivalveamet üürivad Jõhvi Kontserdimajalt.

ERAKus toimunud ja toimuvast saab ülevaate vasakul olevast uudiste ribast, kalendrist või ülevalt menüülingi "Üritused" alt. Kõik ettepanekud ja pakkumised seoses klubi tegevustega on igati oodatud: virve.linder@just.ee 

ERAKu liikmetele on uksed avatud ka Viru vangla treeningsaalidesse, kus saab oma füüsist arendada nii CrossFit Tartu treenerite, MMA-meistrite kui ka jooga-gurude käe all. Treeningute kava leiad lehekülje ülalt "Treeningkeskus" menüülingi alt.

  
3D visualiseeringud: Privaatne klubiruum